Magazynier - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 29/07/2022 10:54:15
3 tygodnie temu
Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert.
5703) jest agencją zatrudnienianależącą do grupy Personnel International, działającej na międzynarodowymrynku już od 20 lat.Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwempracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacjizawodowych

Magazynier

OPIS STANOWISKA

Praca przy kompletacji zamówień w Centrum Dystrybucyjnym dużej sieci dyskontów biżuterii. Nie wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

MIEJSCE PRACY

Łódź
Kontakt : Maritsa Mkrtchyan
tel: 504 779 334
, m.mkrtchyan@personnel.com.pl
Stawka:

Miesięcznie możesz zarobić nawet 4600 /netto
Możliwość zarobku od 15zł netto,

System pracy: 1-zmianowy system pracy, 7-19, 12 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu.
Obowiązki: kompletowanie towaru według zamówienia.
Zapewniamy:
stałe godziny pracy,
umowa zlecenie,
opieka koordynatora w Twoim języku,
legalne zatrudnienie,
terminowo wypłacane wynagrodzenie do 20-go każdego miesiąca na konto pracownika,
stabilną pracę z możliwością awansu,
mieszkanie za 0 złotych miesięcznie,
dopłata do własnego zakwaterowania 350 złotych,
pomoc w uzyskaniu karty pobytu,
bezpłatna pomoc w założeniu konta bankowego,
dojazd do pracy firmowym minibusem,
możliwość otrzymania bezpłatnie karty MultiSport,

Wymagania:

chęć do pracy i zarabiania,

Mile widziane:
doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
rozumienie j.polskiego, j. ukraińskiego, rosyjskiego,

Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.
Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”
Kontakt:
Personnel International
Telefon:
504 779 334

Odsłon: 56