Instalator / Pomocnik Instalatora pomp ciepła, kotłów c.o. - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 11/07/2022 14:08:01
miesiąc temu
Miejsce pracy : Łask
Obowiązki:
Montaż instalacji oraz urządzeń grzewczych (pomp ciepła, kotłów stałopalnych, gazowych)
Przeglądy i prace konserwacyjne
Praca na systemach: PEX, miedź, stal zaciskowa, lutowanie twarde i miękkie
Wymagania:
Odpowiedzialność, sumienność, chęć do pracy
Doświadczenie w ww. pracach
Mile widziane również osoby z doświadczeniem w branży budowlanej – chętne do przyuczenia
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Odzież i niezbędne do pracy narzędzia
Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00
Okres szkoleniowo – wdrożeniowy, szkolenia zawodowe
Wynagrodzenie dla osób z doświadczeniem - od 5 000 zł do ręki miesięcznie
Zainteresowany? Zadzwoń – (Ania) 518 215 122
Nie odbieram? Wyślij SMS o treści INSTALATOR – oddzwonię!
CV możesz przesłać na adres: ar(małpa)pracownicybudowlani.pl
Kontakt:
Ania
Telefon:
518 215 122

Odsłon: 48