Start
  |     |    
Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto  
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
Szukaj Ogłoszeń
<< Pokaż wszystkie
OGŁOSZENIE BEZPŁATNE nr: 33342-LODZ
Działka budowlana Kowalewek - Ogłoszenia Łódź
Kategoria: Nieruchomości / Działki i grunty /
Dodane: 6/07/2022 11:55:43
miesiąc temu
Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Kowalewku (gm. Rzgów) o nr ewidencyjnym 43/17, obręb Kowalewek. Do działki prowadzi jedyne 50 m drogi gruntowej połączonej z drogą asfaltową. Działka znajduje się u samego wjazdu do kompleksu działek, którego jest częścią. Powierzchnia działki to dokładnie 900 m2, a jej kształt nie ogranicza w żaden sposób bryły domu.
Aktualnie w okolicy nieliczna zabudowa mieszkaniowa. Kompleks otoczony jest terenami uprawnymi, a dookoła na horyzoncie rozciągają się lasy. Pomimo bliskości Autostrady A2, miejsce jest ciche i spokojne, a bliskość węzła komunikacyjnego to szybszy dojazd do Poznania czy Warszawy, co jest wyraźnym atutem działki dla ludzi pracujących poza konińskim powiatem. Niedaleko nieruchomości zlokalizowany jest ośrodek jeździecki oferujący zajęcia hipoterapeutyczne. Szkoła usytuowana jest w Barczygłowie, jedyne 2 km od działki, tak samo sklep spożywczy, a od centrum handlowego Ferio dzieli niecałe 7 km prostej, szybkiej trasy drogą asfaltową.
Działka ma status działki wydzielonej oraz ma wydaną decyzję o warunkach zabudowy pod mieszkalnictwo jednorodzinne. Media (prąd, woda) są w trakcie realizacji, a grunt jest nieogrodzony, dzięki czemu właściciel sam może zadecydować czym chce osłonić swoje gospodarstwo.
Super inwestycja dla zabieganych, pracujących poza powiatem, ale chcących uciec od zgiełku miejskiego. Obecność Autostrady w okolicy zupełnie nie przeszkadza, czego dowodzi zabudowa mieszkalna okolicznych gruntów. Zapraszam do kontaktu.
Cena: 39900 zł


Zgłoś naruszenie
Kontakt:
Sebastian Kowalski
Telefon:
570770454
Email:

Odsłon: 51
      Zobacz Katalog Łódzkich Wizytówek

ŁÓDZKIE OGŁOSZENIA
www.lodzkie-ogloszenia.pl
Copyright © 2011

Łódź Ogłoszenia - Drobne , Darmowe Ogłoszenia Łódź i okolice

Ogłoszenia Łódź

 

POLECANE STRONY
Optyk Dębica | transport Anglia Ukraina | Tworzenie stron www | Kurs na wózki widłowe Sanok |