Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 29/04/2022 13:25:02
4 tygodnie temu
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim
Numer ref. 0061636
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
• codzienna realizacja zamówień w programie SAP i e-commerce;
• koordynacja zamówień w SAPie - dane podstawowe, wycena, dostępność, zmiany, dostawy, incydenty;
• zarządzanie dostawami i codzienny kontakt z innymi placówkami firmy w Europie;
• zarządzanie fakturami;
• utrzymywanie danych dotyczących cen;
• obliczanie premii i prowizji;
• reagowanie na zapytania związane z zarządzaniem zamówieniami oraz pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów;
• budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Oczekiwania:
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• doświadczenie w obsłudze klienta, zarządzaniu zamówieniami, logistyce, planowaniu/uzupełnianiu zapasów;
• umiejętność pracy w dynamicznych warunkach;
• predyspozycje do pracy zespołowej;
• nastawienie proklienckie;
• znajomość pakietu MS Office;
• znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem (aczkolwiek nie jest wymagana);
• wiedza z zakresu eksportu morskiego będzie dodatkowym atutem (aczkolwiek nie jest wymagana).

Oferta:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
• praca hybrydowa i elastyczne godziny pracy;
• wolne weekendy;
• udział w tworzeniu się nowych struktur solidnej, prężnie rozwijającej się firmy;
• biuro znajdujące się w centrum Łodzi;
• liczne szkolenia wewnętrzne;
• ciekawe spotkania integracyjne;
• opieka medyczna i karta multisport;
• dodatkowe ubezpieczenie na życie;

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez formularz aplikacyjny, znajdujący się pod adresem: https://tiny.pl/9sqzl
Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
Kontakt:
Maria Rosa
Telefon:
508 278 299

Odsłon: 26