PRACA DLA UCZNIA/STUDENTA - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 28/04/2022 10:50:36
4 tygodnie temu
UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACA DLA UCZNIA/STUDENTA

Nr ref.: DORYWCZA UCZEŃ/STUDENT
Miejsce pracy: Rogowiec
Rodzaj pracy: praca dorywcza

Zadania na danym stanowisku:

● Praca dorywcza dla ucznia/studenta.
● Praca będzie polegała na dokonywaniu pomiarów czasu przezbrojenia maszyn produkcyjnych (za pomocą stopera) oraz wpisywania wyników pomiarów do pliku Excel.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

● Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku od 7 do 15.
● Ukończone 18 lat.
● Status ucznia lub studenta.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
● Umowa zlecenie na okres 2 miesięcy.
● Stawka godzinowa 19.70zł brutto/h.
● Praca w zakładzie Sempertrans w Rogowcu

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: kadry@select-hr.pl
Kontakt:
Agencja Pracy Select
Telefon:
446323605

Odsłon: 50