OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 26/10/2022 14:45:40
miesiąc temu
UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Nr ref.: OP_MASZYN/AGP/2022

Miejsce pracy: Rogowiec

Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:

– Obsługa maszyn produkcyjnych.

– Przygotowywanie maszyn do pracy.

– Dbanie o jakość produkowanych wyrobów.

– Zapewnienie czystości i porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie norm bezpieczeństwa.

Wymagania:

– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

– Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe.

– Umiejętność pracy zgodnie ze wskazanymi procedurami i normami jakościowymi.

– Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w powierzoną pracę.

– Dobra organizacja własnej pracy.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

– Wynagrodzenie zasadnicze + premie miesięczne ok. 1000,00zł.

– Szkolenia przygotowujące do wykonywania pracy.

– Premie roczne oraz świąteczne.

– Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (karty sportowe, dofinansowania do wczasów).

– Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: jakub.pajkert@select-hr.pl
Kontakt:
Agencja Pracy Select
Telefon:
446323605

Odsłon: 219