MONTER PANELI FOTOWOLTAICZNYCH - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 13/04/2022 10:25:19
miesiąc temu
UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

MONTER PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Nr ref.: MONTER/PF/2022
Miejsce pracy: województwo łódzkie z możliwością rozszerzenia na Polskę
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
– Montaż instalacji fotowoltaicznych.
– Montaż tras kablowych systemu fotowoltaicznego.
– Inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
– Prawo jazdy kat. B.
– Dodatkowym atutem jest posiadanie uprawnień SEP.
– Chęci do pracy.
– Dyspozycyjność – praca na terenie województw: łódzkiego, śląskiego, mazowieckiego oraz małopolskiego. Możliwe wyjazdy do innych województw.
– Mile widziane, ale nie jest wymagane, doświadczenie na podobnym stanowisku.
– Sumienność, dokładność oraz rzetelność.

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat oraz zapewnienie ciągłości zleceń.
– Opiekę mentora.
– Auto służbowe i niezbędne narzędzia do pracy.
– Wynagrodzenie 17,00zł/h-25,00zł/h netto zależne od posiadanego doświadczenia.
– Dodatkowe premie w wysokości 500,00 zł.
– W przypadku wyjazdu do innych niż wskazane województwa – zapewnienie noclegu.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: jakub.pajkert@select-hr.pl
Kontakt:
Agencja Pracy Select
Telefon:
446323605

Odsłon: 42