Komisjoner (k/m) - – praca blisko granicy - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 20/05/2022 13:40:12
6 dni temu
Zakres obowiązków:

• Zbieranie zamówień produktów spożywczych przy pomocy systemu głosowego (pick by voice)

• Pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki

• Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

• Zatrudnienie na dłuższy okres

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,88 € brutto/h – zarobki oraz dodatki za nadgodziny, niedziele i święta

• Przyjazny system zaliczek

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

• Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)

• Bezpłatną odzież roboczą

• Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

• Gotowości do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach

• Znajomość podstaw j. niemieckiego lub angielskiego (zwłaszcza liczb i podstawowych komend) mile widziana

• Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się

• Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

48 794 093 788

a.slowik@smspersonal.de

Kontakt:
SMS Personal
Telefon:
794 093 788

Odsłon: 115