PRACA DLA STUDENTÓW I UCZNIÓW NA OKRES ŚWIĄTECZNY (K/M) - NIEMCY - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 26/11/2021 12:41:57
3 dni temu
Studencie!

Chcesz sobie dorobić podczas przerwy od nauki? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

- Pakowanie i przepakowywanie produktów

- Kontrola jakości

- Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w wysokości 11 € - 12 € brutto/h oraz dodatki i premie

- Zwrot kosztów dojazdu (max. 100 €) po spełnieniu podstawowych warunków

- Umowę o pracę na warunkach niemieckich

- Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne = wyższa stawka netto!

- Bezpłatne testy na koronawirusa podczas pracy

- Komfortowe warunki mieszkaniowe - pokoje max. dwuosobowe

- Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

- Wytrzymałość fizyczna

- Pełnoletność - wymóg konieczny

- Umiejętność pracy w zespole

- Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana

- Mile widziany własny samochód

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Praca student Święta na adres e-mail:

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26

Tel. kom.: 0048 504 969 105
Kontakt:
Concept Plus
Telefon:
178787026

Odsłon: 40