Praca dla Montera wentylacji - klimtyzacji na terenie Niemiec - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 6/12/2021 09:23:41
miesiąc temu
Praca dla Montera wentylacji - klimatyzacji

IMS GmbH to Firma z doświadczeniem, która oferuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania oraz w innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

Zarobki:

12€/h Brutto + 55 € diety dziennej Netto, pracownik sam oplaca zakwaterowanie

Lokalizacje: na terenie calych Niemiec

Zadania:

·montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji w nowych i starych budynkach
·renowacja ciągów wentylacyjnych

Wymagania:

·doświadczenie w branży lub wykształcenie zawodowe lub średnie,
·prawo jazdy kat. B mile widziane,
·dyspozycyjność,
·mile widziane znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

·Stała niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony tlumaczona na jezyk polski

·Mozliwosc stalej pracy, wysokie zarobki

·Możliwość rozwoju zawodowego, dlugoterminowe zlecenie

·Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek

·Umowa o pracę na czas nieokreslony

·Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne

·Dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny

·Zoorganizowane platne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

·Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze, skrzynka z narzedziami)

·Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne

·Liczba godzin zagwarantowana w umowie

·Terminowo wypłacane wynagrodzenie

·Dobre warunki pracy, miła atmosfera

·Indywidualne podejście do każdego kandydata

·Indywidualnie ustalany termin wyjazdu

·Premie za polecenie kandydata do pracy; 200€

·Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

KONTAKT:

rekrutacja @ ims-zeitarbeit.eu

Tel: +49 157 851 619 91

IMS GmbH

Alsterdorfer Str. 262

22297 Hamburg
Kontakt:
Łukasz
Telefon:
+49 157 851 619 91

Odsłon: 137