Praca dla Stolarza na terenie Niemiec - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 8/10/2021 09:20:52
miesiąc temu
Firma IMS GmbH oferuje prace dla: STOLARZA
IMS GmbH to Firma z doświadczeniem, która oferuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego zakwaterowania oraz w innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!
Zarobki w zaleznosci od doswiadczenia: od 12€/h Brutto + 45-55€ diety netto za dzien pracy
Opis stanowiska:
· glownym zadaniem jest produkcja (okien, drzwi, kuchni, schodow)
· montaż w konstrukcjach drewnianych (okien, drzwi, schodow)
Wymagania:
· wykształcenie kierunkowe jako stolarz lub doświadczenie w zawodzie,
· umiejetność posługiwania sie narzędziami stolarskimi,
· podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego
· umiejętność pracy w zespole,
· posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu - mile widziane

OFERUJEMY:
• stała niemiecka umowę o pracę (z tlumaczoniem na j. polski)
• solidne zarobki
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu
• dlugoterminowe prace
• możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek oraz diet
• pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
• dodatki za nadgodziny (25%)
• opieka polskich koordynatorow na czas zatrudnienia
• 200€ premi za polecenie nowego pracownika
• pomoc w organizacji Kindergeld
• pomoc w tlumaczeniu, np. przy wizytach lekarskich, sprawach urzedowych
• gwarantowane zakwaterowanie (pomagamy w znalezieniu bliskiej kwatery kolo miejsca pracy, pokoje tylko 1-osobowe)
• 25 dni urlopowe w roku plus system zeitkonta

Lokalizacje: na terenie calych Niemiec
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie maila wraz z CV
KONTAKT:
E-Mail: rekrutacja@ims-zeitarbeit.eu
Tel: +49 157 851 619 91
IMS GmbH
Alsterdorfer Str. 262
22297 Hamburg
Kontakt:
Łukasz
Telefon:
+49 157 851 619 91

Odsłon: 89