Tokarz, Frezer CNC - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 15/07/2021 12:29:31
tydzień temu

Tokarz, Frezer CNC
Region zatrudnienia: Dolna Saksonia/Niemcy

Podstawowe obowiązki:
- Praca na hali produkcyjnej przy obrabiarkach CNC (maszyny ze sterowaniem Siemens oraz FANUC)
- Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz obsługi przyrządów pomiarowych, bieżąca kontrola wymiarów elementów oraz wprowadzenie korekt
- Dokładność i samodzielność, gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony firma pracy tymczasowej AMZ Personal GmbH lub zawartą bezpośrednio z pracodawcą
- Niemieckie zarobki
- Dodatki za zmiany nocne oraz pracę w weekendy czy święta
Każdemu zatrudnionemu gwarantujemy:
- Pracę w stabilnej finansowo firmie , terminowość wynagrodzeń, płatny urlop
- Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny, między innymi Kindergeld
- Opłacane składki emerytalne, nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
- Płatny urlop
- Zakwaterowanie płatne i pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe kierunkowe (mile widziane) lub doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku, znajomość obsługi obrabiarek CNC, obowiązkowość
- Posiadanie własnego samochodu w celu zachowania niezależności mobilnej
- Komunikatywny język niemiecki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl
lub telefonicznie 55 230 4441.
www.pzp-personel.pl
Kontakt:
Elisabeth Damratowki-Hothke
Telefon:
+48552304441

Odsłon: 9