CIEŚLA SZALUNKOWY – AUSTRIA- MIASTO GRAZ - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 29/06/2021 12:13:41
3 tygodnie temu
UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY

Nr ref.: AT_K0024_078
Miejsce pracy: Austria – miasto Graz
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:

● Wszelkie prace szalunkowe przy fundamentach, posadzkach, ścianach, stropach, podporach, prace z szalunkami systemowymi i tradycyjnymi,
● Wykonywanie ścian szczelinowych, układanie stropów z półfabrykatów, montaż części wbudowanych, takich jak płyty kotwiące, szyny kotwiące itp.,
● Profesjonalne wykonywanie betonu dla wszystkich komponentów,
● Komunikacja z majstrem budowy.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

● Wykształcenie zawodowe: Bardzo mile widziane są również osoby z doświadczeniem
● Doświadczenie zawodowe: tak, doświadczenie jest obowiązkowe
● Znajomość języków obcych: Niemiecki, A1, A2, B1
● Prawo jazdy: Tak, prawo jazdy jest wymagane, aby dotrzeć na plac budowy pojazdem firmowym
● Samochód: Jeden z nich powinien mieć samochód, aby zabrać innych ze sobą
● Inne: Corona Test

Osobie zatrudnionej oferujemy:

● Miejsce pracy: Graz / Austria
● Rozpoczęcie pracy: 15.06.2021
● Umowa o pracę jest ograniczona w czasie: Nieograniczona
● Okres próbny: 3 miesiące
● Godziny pracy: 40 – 50 godzin/ tydzień
● Gotowość do pracy zmianowej: Zmiana dzienna
● Wynagrodzenie godzinowe / BRUTTO: 14,67 Euro
● Dopłaty: Dieta 26,40 € + premia świąteczna + podróż do domu + 13 – 14 pensja
● Dni urlopowe: 25 dni.
● Zakwaterowanie: Darmowe, Zakwaterowanie (pensjonat, kwatera prywatna) jest dostępne w pobliżu miejsca pracy. Koszty będą odliczane na koniec miesiąca.
● Opieka / Instrukcja: Opieka zarówno w języku polskim jak i niemieckim
● Sprzęt i odzież robocza: zapewnione od pracodawcy

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: kadry@select-hr.pl

Kontakt:
Agencja Pracy Select
Telefon:
+48446323605

Odsłon: 22