Lider zespołu - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 23/06/2021 08:34:19
miesiąc temu
Lider zespołu

Wynagrodzenie 4000 -5200 brutto

Opis stanowiska:

· Organizacja i nadzór nad pracą podległego działu w celu zapewnienia terminowej realizacji planów produkcyjnych
·Prowadzenie dokumentacji
·Nadzór nad przestrzeganiem i poprawą obowiązujących standardów (BHP, BRC, IFS) oraz norm postępowania w podległym obszarze w zgodzie z zasadami bezpieczeństwa i etyki
·Ciągłe doskonalenie poprzez poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań prowadzących do podnoszenia efektywności pracy, jakości produktu oraz redukcji kosztów wytwarzania i zmniejszania ilości odpadów
·Współpraca z innymi działami firmy
·Raportowanie do Kierownika Produkcji
·Rozwiązywanie bieżących problemów w nadzorowanym obszarze

Wymagania:

·Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane wyższe)
·Doświadczenie w zakresie obsługi maszyn i urządzeń
·Doświadczenie w zarządzaniu grupą osób
·Dokładność i nastawienie na wyniki
·Umiejętność pracy w zespole
·Otwartość na wyzwania i łatwość przystosowania się do zmian
·Doświadczenie w firmie z sektora FMCG będzie dodatkowym atutem.
·Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

Oferujemy:

·Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
·Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
·Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
·Możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki finansowe

Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 i 14 Rozporządzenia PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych zwane dalej RODO) uprzejmie informujemy: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Majami Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Bełchatowie, ul. św. A. Chmielowskiego 8 , zwana dalej Spółką, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i do żądania ich usunięcia, podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Majami Sp.z o.o. Sp.k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

"Zgadzam się na przetwarzanie przez Majami Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Bełchatowie, ul. św. A. Chmielowskiego 8 danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

Ponadto, jeśli zgadzają się Państwo na zatrzymanie CV w bazie firmy dla celów innych rekrutacji niż wskazana w aktualnym ogłoszeniu o pracę, prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji."
Kontakt:
Anita
Telefon:
Ciążyńska

Odsłon: 35