Pracownik produkcji - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 8/09/2020 09:32:07
2 tygodnie temu
Szukasz pracy na obszarze produkcji i montażu? Chciałbyś pracować w firmie, która zapewnia szeroki pakiet benefitów oraz darmowy dojazd?

Miejsce pracy - Łódź

Oferujemy
-każdy nowo zatrudniony pracownik otrzyma welcome bonus w postaci 500 zł na start pod warunkiem, że przepracuje miesiąc kalendarzowy - akcja będzie trwać do końca września
-każdy nowo zatrudniony pracownik zatrudniony do końca września jeśli przepracuje do końca lutego 2021 otrzyma premię lojalnościową w wysokości 1000 zł
-program poleć do - poleć znajomego do pracy i otrzymaj bon w wysokości min. 250 zł brutto
-Stawkę godzinową na start 17 zł brutto/h
-Po 3 miesiącach pracy 18 zł brutto/h
-Premię do 500 zł/msc
-Płatne nadgodziny 50%, dni wolne 100%
-System 3- zmian (6 - 14 - 22)
-Umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki, płatny urlop)
-Możliwość przejścia bezpośrednio na firmę
-Szeroki pakiet benefitów: karta OK SYSTEM, zniżki do kin, restauracji, teatrów, pakiet medyczny MEDICOVER
-Darmowy transport z Łodzi, Zgierza, Piotrkowa Trybunalskiego, Łasku, Zduńskiej Woli, Ozorkowa, Koluszek

Zadania
-Obsługa maszyn (pras)
-Montaż komponentów do sprzętów AGD
-Pakowanie produktu gotowego

Oczekujemy
-Zdolności manualnych
-Motywacji i chęci do pracy ( nie wymagamy doświadczenia)
-Umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Kontakt:
Justyna Kwiatkowska
Telefon:
669309501

Odsłon: 17