Start
  |     |    
Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto  
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
Szukaj Ogłoszeń
<< Pokaż wszystkie
OGŁOSZENIE BEZPŁATNE nr: 28235-LODZ
CIĘCIE I WIERCENIE BETONU Stropy Posadzki Wiertła Koronowe Regeneracja - Ogłoszenia Łódź
Kategoria: Usługi / Remonty/ budowlane /
Dodane: 4/05/2022 08:13:17
2 miesiące temu
Wykonujemy specjalistyczne usługi przy użyciu techniki diamentowej i w tej dziedzinie posiadamy 30 letnie specjalistyczne doświadczenie w zakresie cięcia i wiercenia w betonie zbrojonym, żelbetonie, granicie co pozwala nam pracę nawet z najtwardszymi materiałami budowlanymi. Powierzchnie po cięciu lub wierceniu są gładkie i regularne.

Miejsce pracy jest profesjonalnie zabezpieczane. Jesteśmy w posiadaniu sprzętu, który pozwala nam wykonywać usługi bezpyłowo.

Współpracujemy z firmami utylizującymi powstały urobek.Pracownicy są przeszkoleni do pracy na wysokościach.W sprzedaży posiadamy tarcze i wiertła diamentowe własnej produkcji. Zachęcamy do regeneracji wierteł koronowych (również tych niezakupionych u nas) na segmentach najwyższej jakości - coraz większe grono zadowolonych klientów daje nam motywację.Wyceny są zawsze robione indywidualnie w zależności od zakresu prac i odległości. Klient ma przejrzystość kosztów.Wykonujemy prace z zakresu:# Cięcia i odwierty dowolnej głębokości i średnicy oraz możliwość prowadzenia robót w trudno dostępnych miejscach oraz w pobliżu czynnych instalacji,# Cięcie m.in: dylatacji, ścian, stropów, fundamentów, posadzek# Wiercenie m.in.:stropów, ścian, posadzek, fundamentów# Wycinanie, Poszerzanie i Wiercenie otworów drzwiowych oraz okiennych# Przewierty poziome sterowane z możliwością uzyskania odpowiedniego spadu lub bezpośrednio do studzienek# Przyjmujemy zlecenia na pracę w praktycznie każdym materiale budowlanym m.in.:

- betonie zbrojonym (żelbetonie),

- Konstrukcjach betonowych,

- Cegle również w cegle szamotowej

- Kamieniu naturalnym# Rozwiercanie (powiększanie średnicy) kominów ceglanych, keramzytowych itp.#przygotowania otworów dla instalacji wodociągowo - kanalizacyjnych, wentylacyjnych, elektrycznych, sanitarnych.# Otwory dla linii telekomunikacyjnych# Wykonania otworów dla śrub kotwiących, kotwy hilti i fischer# Pobieranie próbek betonu do analizy# Wiertła koronowe do wiercenia w betonie, betonie zbrojonym, cegle, asfalcie itp.#Regeneracja wiertła diamentowego, otwornic diamentowych, wiertła rurowe, wiertła koronowe, koronki wiertnicze
Cena: 100 zł


Zgłoś naruszenie
Kontakt:
Ciecie Betonu Piotr Walentyński
Telefon:
500200448
Email:

Odsłon: 669
      Zobacz Katalog Łódzkich Wizytówek

ŁÓDZKIE OGŁOSZENIA
www.lodzkie-ogloszenia.pl
Copyright © 2011

Łódź Ogłoszenia - Drobne , Darmowe Ogłoszenia Łódź i okolice

Ogłoszenia Łódź

 

POLECANE STRONY
Optyk Dębica | transport Anglia Ukraina | Tworzenie stron www | Kurs na wózki widłowe Sanok |