PODOPIECZNA 91 lat / 1300 EUR netto / Hülben / nr oferty #1136 - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 13/09/2019 11:27:16
miesiąc temu
Nr oferty: MCS/#1136
Nr KRAZ: 10608

Data rozpoczęcia: 21.10.2019

Charakterystyka miejsca pracy

Podopieczna: 91 lat / 158 cm / 68 kg
PG: 2, wnioskowany: 3
Podopieczna cierpi na demencję niewydolność serca, cukrzycę oraz osłabienie. Pani ma problem ze wzrokiem i porusza się przy pomocy chodzika. Potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego. Występują problemy z inkontynencją. Pani ma problem z przesypianiem nocy.
Warunki mieszkaniowe: Dom jednorodzinny / osobny pokój / Internet
Obowiązki

Sprawowanie podstawowej opieki nad osobą starszą
Wsparcie podopiecznej w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak: spożywanie posiłków, pielęgnacja ciała, mycie, ubieranie itp.
Pomoc w prowadzeniu domu (m.in. przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, utrzymanie porządku, proste prace domowe)
Organizowanie czasu wolnego
Oczekiwania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi za granicą lub w Polsce
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy
Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia i cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność
Mile widziane: referencje, ukończone kursy kierunkowe, wykształcenie medyczne bądź pielęgniarskie
Oferujemy

Legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie
Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
Pełny pakiet ubezpieczeń dodatkowych na terenie Niemiec (OC i NW)
Wysokie wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i stopnia znajomości języka
Gwarancję terminowych wypłat
Szeroki wybór oraz indywidualny dobór sprawdzonych ofert pracy
Elastyczne terminy i zasady wyjazdów
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
Pełną organizację wyjazdu oraz bezpłatny dojazd do klienta i powrót do Polski bez względu na długość pobytu
Komfort pracy dzięki stałemu wsparciu koordynatorów w Niemczech i w Polsce
Kontakt:
MediCare Services
Telefon:
+48 12 422 24 94

Odsłon: 12