Start
  |     |    
Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto  
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
Szukaj Ogłoszeń
<< Pokaż wszystkie
Brama Garażowa Segmentowa - GWARANCJA I SERWIS - Ogłoszenia Łódź
Kategoria: Dom i ogród / Materiały budowlane /
Dodane: 11/08/2019 17:19:50
miesiąc temu
Oferujemy Państwu zakup , montaż , transport na terenie całej Polski bram garażowych - segmentowych wykonanych z najwyższej jakości paneli.
Brama otwiera się w pionie poruszając po pionowych ocynkowanych szynach prowadzących, po czym standardowo skręca u nadproża o 90 stopni i zatrzymuje się w pozycji poziomej pod stropem.
Dzięki takiemu rozwiązaniu nie zajmuje przestrzeni bezpośrednio przed budynkiem, a montaż za otworem sprawia, że zachowana jest maksymalny prześwit światła otworu. Panele są ocieplone 40 mm warstwą pianki poliuretanowej. Brama jest uszczelniona na całym obwodzie uszczelkami gumowymi. Dzięki powyższym właściwościom uzyskaliśmy przepuszczalność cieplną na poziomie przepuszczalności cieplnej okna - K=1.0 Bramę montuje się od wewnątrz garażu. Istnieje możliwość montażu bramy przy nadprożu już od 15 cm.
W naszych bramach stosujemy system sprężyn skrętnych (wytrzymałość ponad 20000 cykli), dzięki czemu bramę można bardzo łatwo podnieść. Na życzenie klienta: wstawimy do bramy furtkę serwisową, wstawimy okienka lub pełne przeszklenia oraz instalujemy przekładnię łańcuchową, Montujemy automatykę wiodących na rynku europejskim firm FAAC, CAME, HATO .
Bramy produkujemy w dowolnych wymiarach na indywidualne zamówienia naszych klientów. Działamy w tej branży na rynku nieprzerwanie od 20 lat. Produkujemy ponad 2000 bram rocznie.
Dajemy 24 miesięczną gwarancję i realizujemy zamówienia z całej Polski. Gwarancja obejmuje również samodzielny montaż. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić tak ważne dla klienta długoletnie, niezawodne działanie bram jak również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Gwarantujemy też zadowolenie z zakupu.
Zapewniamy transport, krótkie terminy realizacji, wysoką jakość i niskie ceny. Przez lata zaufało nam już tysiące klientów. Służymy doświadczeniem.
Brąz, Biała, Antracyt - 320 / 1m2 , Informacja tel. 504 498 373, promobramy@wp.pl
Cena: 320 zł


Zgłoś naruszenie
Kontakt:
Irek
Telefon:
504498373
Email:

Odsłon: 18
      Zobacz Katalog Łódzkich Wizytówek

ŁÓDZKIE OGŁOSZENIA
www.lodzkie-ogloszenia.pl
Copyright © 2011

Łódź Ogłoszenia - Drobne , Darmowe Ogłoszenia Łódź i okolice

Ogłoszenia Łódź

 

POLECANE STRONY
Optyk Dębica | transport Anglia Ukraina | Tworzenie stron www | Kurs na wózki widłowe Sanok |