MONTER INSTALACJI SANITARNYCH (NIEMCY) - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 13/02/2020 12:13:13
miesiąc temu
UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr w rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), poszukuje kandydatów na stanowisko:

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

Nr ref.: MON/INST/2019

Lokalizacja: Niemcy

Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku

- Instalacja ogrzewania.

- Instalacje sanitarne.

- Zakładanie klimatyzacji.

- Biały montaż.

Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

- Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku.

- Prawo jazdy kat.B + własny samochód.

- Silna motywacja do pracy.

- Absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy.

- Rzetelne wykonywanie powierzonych czynności.

Oferujemy:

- Umowa z niemieckim pracodawcą.

- Stawka 10,13€ do 10,50€ brutto/h + dieta od 50€ do 65€ za dzień pracy w zależności od znajomości języka i posiadanego doświadczenia.

- Bezpłatne zakwaterowanie.

- Pracę w młodym dynamicznym zespole.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: recepcja@select-hr.pl

Zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BUSINESS SOLUTIONS Wojciech Karłowski z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Kaczyńskich 4 zwany dalej administratorem, administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych;

2) administrator nie ma obowiązku powoływania inspektora danych osobowych;

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na wskazane w ofercie stanowisko i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;

4) podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

5) posiada Pani/Pan prawo do:

• żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

• wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,

• przenoszenia danych,

• wniesienia skargi do organu nadzorczego,

• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

6) Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,

7) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas rekrutacji jednak nie dłużej niż 6 miesięcy.

8) W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych oraz w celu sprostania prawom osób przekazujących dane osobowe dla Business Solutions prosimy o kontakt pod adresem e-mail: rodo@select-hr.pl

PRZESŁANIE CV NA POWYŻSZĄ OFERTĘ PRACY JEST ZGODĄ NA UCZESTNICTWO W PROCESIE REKRUTACYJNYM ORAZ ZAPOZNANIEM SIĘ Z POWYŻSZĄ INFORMACJĄ.
Kontakt:
Agencja Pracy Select
Telefon:
446323605

Odsłon: 49