<< Pokaż wszystkie
Pracownik produkcji, monter, 2 zmiany - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 7/09/2018 15:02:29
miesiąc temu
Szukasz pracy na obszarze produkcji i montażu?
Interesujesz się elektroniką?
Chcesz pracować dla międzynarodowego przedsiębiorstwa produkcyjnego?

Nie czekaj! Zgłoś się do Nas!

Miejsce pracy – Łódź/Olechów

Oferujemy Ci:
- opiekę koordynatora na terenie zakładu,
- przyjazne środowisko pracy,
- smaczne i tanie obiady,
- muzykę na klimatyzowanej hali produkcyjnej,
- zatrudnienie na postawie umowy o pracę tymczasową na niepełny wymiar czasu pracy z możliwością dopełnienia do całego.

Opis stanowiska:
- czynności magazynowe,
- prace montażowe,
- pakowanie wyrobów gotowych,
- przygotowanie produktów do wysyłki.

Nasze oczekiwania:
- umiejętność obsługi komputera (poziom podstawowy),
- motywacja do pracy,
- zdolności manualne.

Randstad Polska – agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt:
Anna
Telefon:
669309501

Odsłon: 18