<< Pokaż wszystkie
Pracownik pomocniczny produkcji - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 23/05/2018 12:36:57
miesiąc temu
Manpower (agencja legitymująca się numerem certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji.
Dla naszego Klienta - lidera branży produkcji sprzętu AGD poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI

Zakres obowiązków
- Montaż podzespołów do sprzętu AGD za pomocą narzędzi
- Kontrola jakości i pakowanie elementów
- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Oczekiwania
- Znajomość obsługi komputera
- Zdolności manualne
- Wysoka motywacja do pracy
- Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferta
- Praca w międzynarodowej i dobrze prosperującej firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie i premie (15-15,50 zł/godz. + do 500 zł premii)
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta
- Pakiet benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
- Darmowe dojazdy do pracy z różnych lokalizacji (Grabów, Łęczyca, Ozorków, Zgierz, Pabianice, Łask, Zduńska Wola, Piotrków Trybunalski, Moszczenica, Koluszki, Brzeziny)
- opiekę i pomoc konsultanta w firmie

Miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa

CV prosimy przesyłać za pomocą portalu lub składać osobiście w biurze Manpower w Łodzi ul. Sienkiewicza 85/87 (ORION I piętro) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00

Prosimy o załączenie klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia nr 412
Kontakt:
Ewelina
Telefon:
668460820

Odsłon: 12