<< Pokaż wszystkie
ELEKTRYK /AUTOMATYK - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 21/05/2018 10:44:56
3 dni temu
Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
ELEKTRYK/AUTOMATYK

Nr ref.: ELEKTRYK_AUTOMATYK/2018
Lokalizacja: Bełchatów
Rodzaj pracy: praca stała

Zakres obowiązków:
- Usuwanie awarii maszyn i urządzeń (w zakresie elektryki oraz automatyki).
- Wykonywanie przeglądów, konserwacji maszyn i urządzeń.
- Dokonywanie drobnych modyfikacji maszyn.
- Usuwanie usterek instalacji elektronicznej.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Doświadczenie praktyczne na stanowisku elektryk, automatyk.
- Wykształcenie kierunkowe (elektryk, automatyk).
- Uprawnienia SEP.
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
- Umowę o prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku produkcyjnym.
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy.
- Pracę w zgranym zespole fachowców.
- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.
- Pracę w systemie zmianowym.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: rekrutacja@majami.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. Poz. 922).
Kontakt:
AgencjaPracySelect
Telefon:
44 632 36 05

Odsłon: 7