Szukamy Przedstawicieli Handlowych/Opiekunów Klienta Zamożnego - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 7/08/2018 10:52:09
tydzień temu
"MK Premium Investment wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Inwestorów przedstawia jedną z najbezpieczniejszych form inwestowania jaką jest zakup ziemi. Skupiliśmy się na atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach Pojezierza Mazurskiego.

Obecnie poszukujemy Przedstawicieli Handlowych/Opiekunów Klienta Zamożnego.

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie za sprzedaż własną (4.000 - 50.000 miesięcznie),
- bardzo wysokie prowizje
- budowanie sieci partnerskiej jako dodatkowy składnik wynagrodzenia pasywnego
- atrakcyjny pakiet motywacyjny
- całość procesu finalizacji (wizja lokalna z Klientem na inwestycji, przygotowanie dokumentacji, akty notarialne) po pozyskaniu Inwestora bierzemy na siebie
- prowizje za kolejne zakupy gruntów przez Klienta w przypadku gdy zrobił to z pominięciem Przedstawiciela, który go pozyskał

Możliwość awansu na stanowisko Dyrektora Regionalnego w ciągu 6 miesięcy i zarządzenie siecią Przedstawicieli

ZADANIA:
pozyskiwanie Inwestorów na zakup ziemi z wysoką stopą zwrotu
prezentowanie oferty na spotkaniu z Inwestorem
budowanie oraz utrzymywanie relacji - obsługa Klienta.

WYMAGANIA:
zatrudniamy najlepszych handlowców!
zatrudniamy wyłącznie ludzi z sukcesami w sprzedaży!
wymagana komunikatywność na najwyższym poziomie!
konieczne doświadczenie w kontaktach z klientem zamożnym
mile widziane własny portfel Klienta"

biuro@mkpi.pl
Kontakt:
Marcin Kaczmarek
Telefon:
605244393

Odsłon: 41