<< Pokaż wszystkie
STAZYSTA W DZIALE HR - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 21/05/2018 10:47:11
wczoraj
Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta firmy Sempertrans:

poszukuje kandydatów na stanowisko:
STAŻYSTA W DZIALE HR

Nr Ref.: STAŻYSTA W DZIALE HR
Miejsce pracy: Rogowiec
Rodzaj pracy: płatny staż

Zadaniem stażysty będzie wspieranie działu planowania produkcji w następujących zadaniach:
- Realizacja procesów rekrutacji i wdrożenia nowych pracowników.
- Przygotowanie i publikacja ogłoszeń.
- Zarządzanie bazą kandydatów, komunikacja z kandydatami.
- Prowadzenie rekrutacji.
- Realizacja on-boardingu nowych pracowników.
- Organizacja szkoleń i innych działań związanych z rozwojem pracowników.
- Udział w projektach zw. z optymalizacją procesów w ramach programu World Class Manufacturing.

Poszukujemy osoby operatywnej i komunikatywnej, potrafiącej pracować w zespole, wykazującej się własną inicjatywą.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Dobrą atmosferę pracy.
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej stabilnej firmie.
- Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku.
- Szkolenia zawodowe.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: karolina.fraczkowska@semperitgroup.com

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. Poz. 922).
Kontakt:
KAROLINA FRĄCZKOWSKA
Telefon:
44 632 36 05

Odsłon: 40