<< Pokaż wszystkie
Monter szaf rozdzielczych - Niemcy - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 14/05/2018 16:25:03
tydzień temu
Agencja Zatrudnienia LUST HR-SERVICE (nr certyfikatu 13271) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników do Niemiec. Aktualnie poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta pracowników na stanowisko:

MONTER SZAF ROZDZIELCZYCH

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy – Augsburg

Obowiązki:

• Montaż i okablowanie szaf rozdzielczych według schematu

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymagana
• prawo jazdy kat. B + własny samochód – mile widziane
• samodzielność, zaangażowanie
• dyspozycyjność i chęci do wyjazdu na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

• pracę na stałe dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
• atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + dodatki okolicznościowe
• zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
• stabilne warunki zatrudnienia zgodnie z niemieckim kodeksem pracy

Prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres e-mail:

techniczni@lusthr.pl

w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska.

tel. 535 025 856
535 698 036

Prosimy w CV o zapisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i następnych procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Kontakt:
Lust HR-Service
Telefon:
793050533

Odsłon: 49