<< Pokaż wszystkie
Zatrudnię kucharza bankietowego - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 29/03/2018 10:26:42
miesiąc temu
Kucharz Bankietowy

Miejsce pracy: Łódź Widzew

Opis stanowiska:

Przygotowywanie dań w kuchni hotelowej na przyjęcia bankietowe, współpraca z zespołem .

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako kucharz lub pokrewne z branży gastronomicznej

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku jako kucharz, szef kuchni min. 3 lata

Dobra organizacja pracy, niepospolity smak. wyobraźnia, zmysł estetyczny, poczucie elegancji – w dekoracji potraw, półmisków i stołów. Samodzielność i inicjatywa, która pozwoli na opracowywanie nowych potraw

W przypadku szefa kuchni niezbędne są też umiejętności kierowania pracą zespołu ludzi.

Doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

Umowę zlecenie, docelowo umowę o pracę

Zatrudnienie na pełny etat.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV w tyt. wpisując" Kucharz Bankietowy" informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranym kandydatami.

Uprzejmie prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.2009 Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Kontakt:
Paulina Gąsiorowska
Telefon:
725 272 625

Odsłon: 50